ASICS GEL-Cumulus 17 Lite-Show
– premieraw Sklepie Biegacza w Poznaniu!!

run lite 925x367 large

ASICS i Sklep Biegacza Poznań „Polonez” zapraszają na niezwykłe wydarzenie – premierę najnowszego ASICS GEL-Cumulus 17 Lite-Show z możliwością przetestowania go. Przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania będzie… Cumulus 17 (!) Na uczestników czekają również pamiątkowe gadżety. Będziecie? Impreza startuje już w tę sobotę o 12.30!

Impreza odbędzie się 20. czerwca w Sklepie Biegacza Poznań Polonez, aleja Niepodległości 36.

Na wspólnym treningu będzie można spotkać się z Pawłem i Olgą Ochal – najbardziej utytułowanym małżeństwem biegowym w Polsce, ambasadorami marki ASICS.

Testowanie Cumulusa poprzedzi ASICS Foot ID – badanie pomagające ustalić, jaki typ obuwia będzie najodpowiedniejszy dla stopy danego biegacza.

 

paweł i olga 925x467

Plan imprezy:

18-20.06 - badanie ASICS Foot ID w godzinach pracy sklepu

20.06 (sobota)

         12.30 - prezentacja ASICS GEL-Cumulus 17 Lite-Show

        13.00 - pierwsza tura testów z udziałem Pawła i Olgi Ochal

         15.00 - druga tura testów

Dostępna rozmiarówka testowanych butów dla kobiet i mężczyzn:

rozmiarówka cumulus 17
ASICS GEL-Cumulus 17 – test Pawła Raczyńskiego

ASICS GEL-Cumulus 17 może okazać się świetną propozycją dla biegaczy, poszukujących bardziej dynamicznej treningówki. Przed imprezą w Poznaniu Paweł Raczyński - biegacz-amator z życiówką na 10 kilometrów 31:31 i ekspert biegowy w Sklepie Biegacza na Żoliborzu, dostał możliwość przetestowania modelu.

paweł raczyński 10Fot. Paweł Kowalik

Paweł Kowalik: I jak tam Paweł, ten nowy Cumulus daje radę? Tylko mów szczerze (uśmiech)!

Paweł Raczyński: Daje radę (uśmiech).

paweł raczyński 11

paweł raczyński 12

Fot. Paweł Kowalik

W czym trenujesz na co dzień?

To zależy. Większość treningów robię w Cumulusie 16, startuję w Hyper Speed. Te modele po prostu najlepiej leżą mi na nodze. W obecnej parze butów, w której obecnie trenuję, zrobiłem już jakieś 800 kilometrów (średni kilometraż Pawła w tygodniu waha się od 80 do 130 km – przyp. red.). But bez zastrzeżeń. 17. edycja wydaje się jeszcze lepsza.  

paweł raczyński 7

Fot. Paweł Kowalik

Dostałeś – jako jeden z pierwszych w Polsce – możliwość przetestowania najnowszego Cumulusa. Jak wrażenia? Co udało Ci się już zaobserwować?

17-tka jest o wiele bardziej dynamiczna niż 16-tka dzięki poprawionemu rozkładowi GEL-u. But nie jest już też tak szeroki, przez co jeszcze lepiej leży na stopie. Biega mi się w nim równie komfortowo.  

paweł raczyński 6
Fot. Paweł Kowalik

Komu byś polecił najnowszego Cumulusa?

Na pewno biegaczowi, który chciałby pobiegać w bardziej dynamicznej treningówce. Sprawdzi się też na dłuższych treningach ciągłych.

Będziesz w Poznaniu na premierze Cumulusa czy gdzieś znowu startujesz? Twoja passa zwycięstw trwa (ostatni bilans Pawła – 5 startów i 3 zwycięstwa)!

W Poznaniu mnie nie będzie, ale w niedzielę na jakimś mniejszy biegu się pojawię         (uśmiech).

Więcej TUTAJ

 

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl