ASICS RUNNING FESTIVAL w dotsport!

festiwal4

Maciej Razik Najbliższy weekend warto oznaczyć w sportowym kalendarzu. ASICS oraz katowicki sklep dotsport zapraszają na niezwykłe wydarzenie biegowe - ASICS RUNNING FESTIVAL (8-10.06.2017)

Bezpłatne badania ASICS Foot ID / 08-09.06 / godz: 11:00-18:00

Wielu biegaczy doskonale wie, jak budować formę, planować treningi, kontrolować dietę, ale nie zna budowy swojej stopy, co okazuje się niezbędne do prawidłowego doboru butów do biegania. ASICS opracował trójwymiarowy sposób skanowania i badania stopy FOOT ID, który pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie wady biomechaniczne stopy każdego biegacza.

Zapisy dostępne są TUTAJ

 

festiwal1

Product Testy kolekcji wiosna-lato 2017 / 10.06 / godz: 10:00

Przetestuj najnowszą kolekcję biegową ASICS i przekonaj się, dlaczego ufają nam miliony biegaczy na całym świecie. Podczas treningu prowadzonego przez elitarną grupę ASICS FrontRunner, odkryjesz z nami tajemnice Muzeum Śląskiego!

Czekają na Ciebie:

•    DynaFlyte™
•    NOOSA FF™
•    GEL-DS TRAINER™
•    GT-2000 5
•    GEL-Cumulus 18

Każdy z uczestników treningu otrzyma od ASICS dedykowaną koszulkę biegową oraz bon zniżkowy -25% na wybrane modele w dotsport!

festiwal2

Konkurs w stylu social media

W trakcie naszego treningu czeka na Ciebie cyfrowa rywalizacja w social media. Zabierz ze sobą smartfona, wykaż się swoją kreatywnością, a nagrodzimy Cię najnowszym modelem ASICS DynaFlyte!

Zapraszamy do dotsport, ul. Dąbrówki 10, Katowice!

Gwarancja otrzymania dedykowanej koszulki oraz rezerwacji wybranego modelu buta przysługuje tylko zapisanym uczestnikom. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

festiwal3

Aktualne informacje o kampaniach znajdziesz ASICS znajdziesz na naszym profilu na FB.

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl