TRENING DO OWM JUŻ ZA NAMI

Warszawa large

Prawie 500 osób wzięło udział w 4. treningu przygotowującym do OWM 2015. Najliczniejsza grupa biegaczy zebrała się tym razem w Warszawie (155 osób). Podczas warszawskiego treningu można było spotkać się i pobiegać z najbardziej rozpoznawalnym małżeństwem biegowym w Polsce – Pawłem i Olgą Ochal.

Jeszcze tylu biegaczy na jednym treningu przygotowującym od OWM 2015 nie było! Tym razem Warszawa okazała się lepsza od Gdyni, gdzie do tej pory padały rekordy frekwencji. Może dlatego, że do uczestników wczorajszego treningu dołączyło prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalne i utytułowane małżeństwo biegowe w Polsce - Paweł i Olga Ochal, ambasadorzy marki ASICS.

Warszawa

Liczba uczestników: 155

 

 

Paweł i Olga Ochal na 4. treningu w Warszawie

 

 

Fot.: 4. trening do OWM  -  Warszawa


Gdynia

Liczba uczestników: 98

 

 

Fot.: 4. trening do OWM  -  Gdynia

Przebieg treningu

Na dzisiejszym treningu do wykonania mieliśmy „long run”, czyli nic innego, jak długie, spokojne rozbieganie. Jak co tydzień grupa została podzielona na dwie mniejsze i powoli ruszyliśmy w kierunku Sopotu oraz Gdańska nadmorskimi alejkami. Było bardzo spokojnie, ale długo. Początkujący mieli do pokonania 22 kilometry, grupa zaawansowana  -  25.


Poznań
Liczba uczestników: 56

 

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Poznań

Co Ci się podobało dzisiaj na treningu?

W zasadzie wszystko. Atmosfera na treningu, możliwość spotkania się ze znajomymi z biegowych tras, wspólny trening oraz aktywne spędzenie niedzielnego przedpołudnia. No i to, że resztę dnia spędzę ze świadomością, że trening już wykonany.
Norbert Przywarty

 

Płock

Liczba uczestników: 40

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Płock

 

Myślę, że trenerzy wiedzą, co robią i na pewno optymalnie nas przygotują do zbliżających się startów.

Anna Akimow


Katowice

Liczba uczestników: 39

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Katowice

Przebieg treningu

Najpierw 2 kilometry truchtu nad Dolinę Trzech Stawów, tam rozgrzewka (wymachy, wykroki, przeplatanki). Następnie 8 x 1 kilometr zakończone serią przebieżek i rozciąganiem. Na sam koniec powrót na miejsce zbiórki (2 kilometry truchtu).


Lublin

Liczba uczestników: 42

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Lublin

Podoba mi się to, że są słabsze osoby, które przychodzą tu nie dla wyniku, ale dla poprawienia formy. Cieszę się, że grupa podstawowa faktycznie jest podstawowa. Nie biegałem wcześniej, więc przybieganie tutaj to dla mnie duża motywacja.

Konrad Fotyga


Kraków

Liczba osób: 40

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Kraków

 

Jak oceniasz treningi pod kątem merytorycznym prowadzenia treningów?

W skali od 1 do - ocena na 5 :)

Justyna Dziadoń


Wrocław

Liczba osób: 28

 


Fot.: 4. trening do OWM  - Wrocław

Co Ci się najbardziej podobało w treningu?

Najbardziej podoba mi się atmosfera, nie ma stresu. Mieszko z Kasią są jednocześnie wyluzowani i konkretni, stąd dobra atmosfera. Na treningu bardzo dobrym ćwiczeniem są podbiegi, wyrabiają kondycję i wytrzymałość organizmu.

Sandra Płocińska