TECHNOLOGIE ASICS A BIEGANIE ZIMĄ


Rutynowe powtarzanie tych samych treningów jest nie tylko nużące, ale i ryzykowne. Dlaczego? Wykonując monotonnie te same, mało zróżnicowane ćwiczenia, biegacz ryzykuje przeciążeniem mięśni i kontuzjami. Jak tego uniknąć? Promując ideę Mix Up Your Run, specjaliści z ASICS zachęcają do urozmaicenia treningu biegowego pod względem tempa, dystansu, nawierzchni oraz czasu trwania.


Motion Dry
- pozwala Twojej skórze swobodnie oddychać w trakcie uprawiania sportu; odprowadza wilgoć i pozostawia suchą skórę. 

 


Produkt w którym zastosowano technologię Motion Dry:

ASICS Stripe SS Top

Koszulkę wyróżnia dopasowany krój oraz lekki materiał zastosowany w produkcji (syntetyk). Bardzo przyjemny w dotyku  materiał , szybko schnie. Krótkie rękawki typu Reglan (wszywane do odzieży z przedłużeniem sięgającym do linii dekoltu) zapewniają maksymalny komfort podczas biegania.

 
 

Motion Protect -  chroni Cię w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu możesz skupić się na osiągach. Jego główną zaletą jest wyjątkowe trzymanie ciepła. 

 

Produkt w którym zastosowano technologię Motion Protect: 


Winter ½ Zip Top

Ciepła bluza z długim rękawem. Znakomicie dopasowuje się do sylwetki ciała. W długich rękawach znajduje się miejsce na kciuk. Posiada zamek błyskawiczny sięgający do mostka oraz dodatkowo ocieplany kołnierz. Dzięki zastosowaniu technologii Motion Protect  bluza bardzo dobrze trzyma ciepło. Płaskie szwy minimalizują ryzyko obtarć w czasie biegu. Elementy odblaskowe zapewniają widoczność nocą. Dodatkowo: mała, wszywana kieszonka na drobiazgi zasuwana na zamek błyskawiczny

Produkt dostępny [TUTAJ]

 

Motion Therm - kontroluję temperaturę Twojego ciała w czasie uprawiania sportu, kiedy jest zimno na zewnątrz.

 

 

Produkt w którym zastosowano technologię Motion Therm

Winter Jacket

Kurtka do biegania na zimę o dobrze dopasowanym kroju. Wyposażona w dwie duże kieszenie na klatce piersiowej zapinane na zamek. W jedna z kieszeni znajduje się wyodrębnione miejsce na telefon, klucze i inne drobiazgi oraz wyjście na słuchawki. Dodatkowo: wyraźne elementy odblaskowe znacząco poprawiające widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

 Produkt dostępny [TUTAJ]