ASICS GEL-Cumulus mogą być Twoje!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wraz z jednym z naszych partnerów – marką ASICS – konkurs. A właściwie – ciekawy QUIZ :)

ASICS GEL-Cumulus to jeden z bardziej rozpoznawalnych modeli marki. Na pewno większość z Was chciałaby go mieć w swojej biegowej szafie. Jak tego dokonać? Proponujemy Wam udział w naszym quizie.

Jeden z modeli ASICS GEL-Cumulus powędruje do tej osoby, która w najciekawszy sposób rozwinie skrót ASICS. Po otrzymaniu wszystkich pomysłów przedstawiciele marki oraz redakcja portalu MARATOŃCZYK.PL wybiorą trzy najlepsze i najbardziej kreatywne. Najlepsza osoba zostanie nagrodzona ASICS GEL-Cumulus, natomiast dwie kolejne osoby otrzymają nagrody pocieszenia: plecak i czapeczkę marki ASICS nawiązujące do imprezy – Orlen Warsaw Marathon.

Na czym polega zabawa w naszym konkursie?

Jak zapewne wszystkim wiadomo akronim ASICS pochodzi od łacińskiej sentencji  Anima Sana In Corpore Sano, co oznacza: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Dzisiaj każdy z Was może rozwinąć skrót w zupełnie nowy, dowolny sposób :)

Żeby było trochę „trudniej” w naszym quizie pod literą „C” dodamy słowo CUMULUS, które możecie odmieniać w dowolny sposób. Cała reszta zależy już tylko do Was :)

Przykładowa propozycja rozwinięcia skrótu ASICS:

A - amator
S  - się
I   - interesuje
C - Cumulusami
S - supernowymi

A jakie Wy macie pomysły?

  • Startujemy DZIŚ 13.02.2015 o godz. 13:00.
  • Na propozycje czekamy do 3.03.2015 do godz. 13:00
  • Ogłoszenie wyników 6.03.2015.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Was także do zaglądania na nową podstronę serwisu Maratończyk.PL z ciekawostkami i aktualnościami marki ASICS. Aby ułatwić Wam korzystanie z serwisu na stronie startowej umieściliśmy mały baner kierujący na asics.maratonczyk.pl

Nagrody w naszym konkursie:

Zwycięzca będzie mógł samodzielnie określić, jaki wariant kolorystyczny bardziej mu się podoba :)

Model damski

Model męski

ZAPRASZAMY!!!

www.maratonczyk.pl