Buty + skarpety + plecak biegowy (gratis!)

Dobre buty do biegania to podstawa. Do tego jeszcze komfortowe skarpetki i można bez obaw ruszać na trasę. A co Wy na to, żeby do tego zestawu dorzucić jeszcze profesjonalny plecak biegowy, dzięki któremu bieganie z dodatkowym ekwipunkiem nie będą już tak problematyczne?

ASICS i Intersport przygotowały dla wszystkich biegaczy niespodziankę. Każdy, kto w Intersport nabędzie wybrane buty ASICS oraz dowolne skarpety marki ASICS dostaniecie za symboliczną złotówkę profesjonalny plecak biegowy. Jego cena katalogowa to aż 229 złotych!

 Nie przegap okazji i spraw sobie profesjonalny
sprzęt sportowy w świetnej cenie!

 

Wybierz najlepszy dla siebie model butów

ASICS GEL-Glorify 

Pobiegnij jeszcze dalej dzięki ASICS GEL-Glorify. Amortyzacja GEL®, umiejscowiona pod piętą i w śródstopiu buta sprawia, że lądowanie w GEL-Glorify staje się prostsze i bezpieczniejsze. Pianka FluidRide nadaje mu większej dynamiczności w czasie biegu. Ten model będzie dobrym wyborem dla biegaczy chcących wydłużyć swój kilometraż. Sprawdzi się zarówno na biegu na 10 kilometrów, półmaratonie jak i maratonie dzięki wysokiej jakości materiałom z których został wykonany. Komfort zapewnia amortyzacja GEL® oraz podeszwa środkowa z pianki Solyte. Pianka FluidRide sprawia, że wybicie w GEL-Glorify staje się łatwiejsze, płynniejsze i jeszcze bardziej dynamiczne.

ASICS GEL-Nimbus 17

 

Kolejna odsłona buta została stworzona dla lepszego komfortu stopy na dłuższych dystansach. Nowy GEL-NIMBUS 17 daje poczucie komfortu, amortyzacji, dopasowywania się do kształtu stopy oraz inteligentnej adaptacji do podłoża na najwyższym z możliwych poziomów. Bazuje na technologii FLUIDRIDE®2.0, nowym TRUSSTIC SYSTEM oraz udoskonalonej technologii FLUIDFIT®.

 

 

ASICS GEL-Kayano 21

 

 

Kolejną odsłonę sztandarowego modelu ASICS charakteryzują najbardziej zaawansowane systemy technologiczne, jakie stworzyła marka. ASICS GEL-Kayano21 od innych butów biegowych odróżnia przede wszystkim technologia FLUIDRIDE® 2.0 oraz ulepszony GUIDANCE TRUSSTIC STRUCTURED, dające poczucie większej stabilności i komfortu.

 

 

ASICS GEL-Cumulus 16


Świetna amortyzacja, która przyda się do biegania na dłuższych dystansach. Jeszcze lżejszy GEL-Cumulus 16 zapewnia wyjątkowy poziom amortyzacji i komfortu. Technologia FluidRide w podeszwie wewnętrznej daje większą efektywność i komfort biegania na dłuższych dystansach. Flex grooves zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach. Jedna z pianek FluidRide – SpEVA – nadaje butowi sprężystości i dynamiczności. System Guidance Line zapewnia optymalne przetoczenie stopy. System amortyzacji GEL® pod piętą i śródstopiem świetnie absorbuje wstrząsy i zmniejsza ryzyko nabawiania się kontuzji.

 

ASICS GEL-Pulse 6


Świetny komfort za niewielką cenę. Model GEL-Pulse 6 jest bardzo dobrze amortyzowany dzięki połączeniu dwóch pianek: pianki SpEVA 45° z pianką SpEVA. Taka kombinacja nadaje butowi dużo komfortu i sprężystości. System Guidance Line zapewnia prawidlowe przetoczenie stopy, a amortyzaja GEL® pod piętą chroni Twoje stawy. Łuk TRUSSTIC „czuwa” nad tym, aby stopa nadmiernie nie była skręcona w czasie biegu.  

 

 

 

 WIĘCEJ TUTAJ