ASICS&Garmin - w zestawie taniej!

asicsigarmin

Dobre buty do biegania to podstawa. Co wy na to, żeby dołożyć do nich jeszcze profesjonalny zegarek sportowy? I to wszystko w atrakcyjnej cenie. Na codzienne treningi – jak znalazł!

ASICS i Garmin przygotowały dla wszystkich biegaczy ciekawy zestaw: buty biegowe ASICS GEL-Pulse 6 w zestawie z zegarkiem GarminForerunner 220 HRM. Oba te produkty za jedyne 999 złotych!

ASICS GEL-Pulse 6

Na dobrą amortyzację w bucie składa się sprężysta pianka SpEva oraz "nieśmiertelny", tj. niezużywalny GEL® pod piętą. Taka kombinacja nadaje temu modelowi dużo komfortu, ale i dynamiczności. But został dodatkowo wyposażony w systemy, tj.: Guidance Line -  zapewnia prawidłowe przetoczenie stopy oraz TRUSSTIC, który „czuwa” nad tym, aby stopa nadmiernie nie skręcała się podczas biegu.  ASICS GEL-Pulse 6 świetnie nadaje się do codziennych treningów na średnich i długich dystansach.

asicsigarmin pulse normal


Fot.: ASICS GEL-Pulse 6

Garmin FORERUNNER 220 GPS HRM

Pulsometr do biegania z modułem GPS posiadający wiele użytecznych funkcji, tj. alert tempa, konfiguracja interwałów, pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie parametru prędkości. Dzięki Garmin Connect będziesz mógł planować a następnie przesyłać do zegarka pełne plany treningowe. GarminForerunner 220 jest wodoszczelny – pozwala na pływanie, ale bez skoków do wody i nurkowania.

asicsigarmin garmin 220 normalFot.: GarminForerunner 220

Zestaw dostępny w sieciach sklepów GO Sport. Promocja trwa od 21.04 do 31.05.2015 lub do wyczerpania zapasów.


Artykuł pochodzi z: http://www.asics.pl/running/knowledge/asicsgarmin-zestawie-taniej/

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl