Wygraj GEL-Cumulus 17 podczas PRODUCT TEST w GO Sport!

go sport foot id 925x367 large

ASICS i GO Sport serdecznie zapraszają na FOOT ID i PRODUCT TEST, które odbędą się w Warszawie w CH Atrium Promenada. Do wygrania będzie najnowszy GEL-Cumulus 17. Startujemy w piątek od godziny 11.00. Będziecie?

FOOT ID – co to takiego?

Za pomocą specjalnego skanera, wyposażonego w 8 kamer i 2 wiązki lasera z 4 źródeł, jesteśmy w stanie określić, jaki typ stopy ma dany biegacz. Dzięki badaniu możemy również wskazać, który typ obuwia z szerokiej oferty marki ASICS będzie najbardziej odpowiedni dla konkretnej osoby. Badanie przeprowadzają doświadczeni eksperci ASICS, którzy chętnie odpowiedzą na każde z Waszych biegowych pytań.

Zapisy na badania prowadzone są na asics.pl Jedno badanie trwa średnio około 20 minut.
Są one wykonywane bezpłatnie.  

Badania FOOT ID w GO Sport, CH Atrium Promenada (ul. Ostrobramska 75B)

foot id normal

18.09 – piątek – 11.00-19.00 – zapisy [TUTAJ]

19.09 – sobota – 11.00-19.00 – zapisy [TUTAJ]

20.09 – niedziela – 11.00-19.00 – zapisy [TUTAJ]

Wypróbuj GEL-Cumulus 17 i DS-Trainer 20

Nie znasz jeszcze GEL-Cumulus 17 i DS-Trainer 20? Teraz będziesz miał szansę je przetestować. W czasie PRODUCT TEST damy Wam wypróbować najnowsze modele naszej marki. Wystarczy przyjść i… sprawdzić, jak się biega w ASICS!

Przyjdź i wygraj GEL-Cumulus 17!

PRODUCT TEST to nie tylko sprawdzanie produktów, ale też wspaniała okazja, żeby się dobrze pobawić. Dlatego też chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszej wspólnej zabawie.

Na czym będzie polegała?

Wszyscy chętni spotykają się w niedzielę  o godzinie 11.00  w GO Sport Atrium Promenada. Następnie udają się do pobliskiego parku, gdzie wezmą udział we wspólnej zabawie biegowej. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w numer startowy i będzie miał do pokonania trzy okrążenia o łącznej długości około 3 kilometrów. Na czym dokładnie będzie polegała nasza zabawa – dowiecie się już w tę niedzielę. Możemy Wam tylko zdradzić, że do wygrania będą buty GEL-Cumulus 17 (damskie lub męskie). Obiecujemy, że żadnego uczestnika naszego wydarzenia nie puścimy do domu z pustymi rękoma.   

Do zobaczenia w GO Sport Atrium Promenada!

FOOT ID GO Sport plakat normal

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl