Konkurs „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża”- rozstrzygnięty!

konkurs paryz nagroda large

Sekunda zadecydowała o tym, kto został zwycięzcą w konkursie ASICS „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża”. Szczęśliwcem okazał się pan Tomasz Lisius z Gdańska. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Wygraj wyjazd na maraton do Paryża”, zorganizowany w ramach 16. PKO Poznań Maraton, polegał na wytypowaniu przez uczestników zabawy czasu zwycięzcy imprezy. Najlepszy na trasie maratonu okazał się Polak, Emil Dobrowolski, który przybiegł do mety z czasem 2:13:50. Najbliżej tego wyniku był pan Tomasz Lisius z Gdańska, który pomylił się jedynie o sekundę. Co więcej, zwycięzca konkursu podczas Targów Expo 16. PKO Poznań Maraton kupił w strefie ASICS swoje ulubione i sprawdzone obuwie biegowe - GT-2000. W nagrodę zabierzemy go w przyszłym roku na maraton do Paryża!

 

paris marathon nagroda

fot. Tomasz Lisius (po prawej) odbiera nagrodę z rąk Krzysztofa Kuczera (ASICS)

Więcej o szczegółach konkursu [TUTAJ]

konkurs paryz 880x380 opcja2

Panu Tomaszowi marka ASICS zapewni nie tylko pakiet startowy na maraton w Paryżu, ale również:

•    przelotPolska-Paryż, Paryż-Polska
•    transport z lotniska do hotelu
•    nocleg w hotelu w Paryżu
•    pakiet treningów przygotowujących do maratonu pod okiem trenera – Marcina Fehlaua
•    sprzętsportowymarki ASICS


Dla Pana Tomasza Schneider ElectricMarathon de Paris 2016 będzie już kolejnym startem na królewskim dystansie. Do tej pory udało mu się przebiec aż 101 maratonów, a jego życiówka w na tym dystansie wynosi 3 godziny, 14 minut i 13 sekund. Z bieganiem zwycięzca naszego konkursu jest związany już od ponad 21 lat!

tomasz lisius fotomaraton
fot. T. Lisius na trasie 16. PKO Poznań Maraton (fotomaraton.pl)


Co ciekawe, panu Tomaszowi udało się ukończyć wszystkie maratony w Poznaniu oraz Krakowie.  Brał również udział w zawodach Ironman .
Jego ulubiony but treningowy to właśnie GT-2000. Ten model od ASICS przypadł mu do gustu ze względu na wysoki poziom amortyzacji i komfortu.  


Panie Tomaszu, serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie, będziemy trzymać za pana kciuki i śledzić pana przygotowania do maratonu w Paryżu.
 

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl