Najlepszy but jaki kiedykolwiek stworzono. METARUN

metarun asics 925x367 large

W 2013 r. inżynierowie z ASICS Institute of Sport Science, pod przewodnictwem Dr. Tsuyoshi Nishiwaki, rozpoczęli projekt MetaRun. Cel – stworzenie najlepszego buta biegowego w historii. Było to możliwe tylko dzięki przełomowemu, bezkompromisowemu podejściu do projektu. Koszty, czas zeszły na dalszy plan, liczył się wyłącznie efekt. Zespół Pana Nishiwaki, od podstaw zaprojektował i dopracował w najmniejszym szczególe, każdy detal począwszy od wyboru materiałów, poprzez innowacyjne technologie a kończąc na futurystycznym wyglądzie. Tak powstała MetaRun.


metarun1 normal

WIELKA PREMIERA – 2. grudnia, 18.00

W Sklepie Biegacza Warszawa-Powiśle o godzinie 18.00 będzie miała miejsce oficjalna prezentacja MetaRun. Tego dnia Tomasz Domżalski i Bartosz Grzeszczyk z ASICS Polska rozwieją wszystkie wątpliwości dotyczące najnowszego produktu marki. W czasie wyjątkowego pokazu MetaRun odbędzie się również konkurs-niespodzianka, w którym do wygrania będzie para najnowszych MetaRun (damskich lub męskich). W zabawie będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, którzy przybędą na to nietypowe wydarzenie. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziały już wszystkie najważniejsze media biegowe w kraju. W Sklepie Biegacza w Poznaniu pojawi się najbardziej utytułowane małżeństwo biegowe w Polsce – Paweł i Olga Ochal.  

Oficjalna premiera w Polsce odbędzie się 2. Grudnia o godz. 18:00 w wybranych sklepach specjalistycznych:

Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle 
 

Sklep Biegacza Poznań   

Sklep Biegacza Wrocław   

Świat Biegacza Poznań   

Sklep Biegowy Kraków   

Runners Club Warszawa

 

metarun 0 normal
             
Limitowana edycja MetaRun  

Do sprzedaży w Polsce trafi jedynie 120 par limitowanej serii tego ekskluzywnego produktu. Ilość MetaRun w każdym z polskich ww. sklepów specjalistycznych będzie ograniczona do 12 par butów męskich i 8 par butów damskich. Dodatkowo do 6 grudnia przy zakupie MetaRun dodawany będzie okolicznościowy Long Sleeve.  

metarun2 normal
                             
Najlepszy model w historii!   

MetaRun to najlepszy w historii model butów do biegania. Wyposażony został w pięć nowych, przełomowych technologii, dzięki którym możliwe jest zaspokojenie indywidualne potrzeb danego biegacza. Inżynierowie ASICS, udoskonalając podstawowe funkcje buta biegowego, zapisali nową kartę w historii tworzenia butów biegowych. MetaRun to but doskonały w wielu aspektach. Posiada lżejszą piankę w podeszwie środkowej, inteligentną stabilizację odpowiadającą konkretnym potrzebom danego użytkownika oraz dopasowującą się do kształtu stopy cholewkę. Charakteryzuje go również wyjątkowy poziom amortyzacji, perfekcyjnie absorbujący wszystkie wstrząsy i odpowiadający za niesamowite doznania podczas biegu.   

„Jako lider wśród producentów specjalistycznych butów biegowych, jesteśmy pionierami w dziedzinie innowacji. Rzuciliśmy wyzwanie naszym inżynierom z ASICS Institute of Sport Science, żeby ci stworzyli model, który będzie przekraczał wszystkie dotychczasowe granice i wyznaczał nowe trendy na rynku biegowym. MetaRun to nasz najbardziej zaawansowany produkt biegowy i kamień milowy w rozwoju marki. Cieszę się, że nasz zespół podniósł tak wysoko poprzeczkę w tworzeniu specjalistycznego obuwia biegowego i cały czas wiedzie prym w wyznaczaniu wysokich standardów w ich konstruowaniu", powiedział Motoi Oyama, prezes i dyrektor generalny firmy ASICS Corporation.”   

metarun Tsuyoshi normalW 2013 roku Dr. Tsuyoshi Nishiwaki podjął rzuconą mu przez markę rękawicę i zajął się tworzeniem najlepszego w historii buta biegowego na długie dystanse. Bez znaczenia było to, ile miało mu to zająć czasu albo jak dużo pieniędzy miałoby kosztować. Jedynym warunkiem było stworzenie buta doskonałego na długie dystanse, znacząco różniącego się od innych pod względem wagi, stabilności, dopasowania oraz amortyzacji. Najważniejsza, ale i najtrudniejsza w całym tym przedsięwzięciu była maksymalizacja wszystkich parametrów bez potrzeby ich wzajemnego ograniczania.  
„ASICS, od momentu stworzenia w latach 60. przez Pana Onitsukę modelu Marathon Tabi, stał się pionierem we wprowadzaniu na rynek biegowy nowych, rewolucyjnych produktów. Staramy się, aby nasze kolejne modele butów do biegania były za każdym razem jeszcze lepsze, doskonalsze. Jestem dumny z tego, że udało mi się doczekać chwili, gdy pojawił się MetaRun.” – powiedział Dr. Nishiwaki. „Nasza przyszłość to właśnie MetaRun – najlepszy z produktów, który kiedykolwiek stworzyliśmy.” – dodaje Doktor.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na debiut MetaRun, który już 2. grudnia. Jesteśmy również niezmiernie ciekawi, jak najlepszy w historii model butów do biegania zostanie odebrany przez środowisko.

metarun3 normal


Do zobaczenia na WIELKIEJ PREMIERZE!

 

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl