Dołącz do nas – ASICS Frontrunner Polska

kolaz granat caly

Grupa ASICS Frontrunner Polska wzmacnia swoje szeregi. Poszukiwana jest dwójka nowych zawodników, których serca biją w biegowym rytmie. Jeśli z utęsknieniem wyczekujesz chwili, gdy buty biegowe znajdą się na Twoich nogach, a jednocześnie możesz pochwalić się dobrymi wynikami i masz w sobie szczyptę szaleństwa – czekamy właśnie na Ciebie!

ASICS Frontrunner Polska to działająca od roku nieformalna drużyna sportowa, która skupia biegaczy z różnych środowisk oraz poziomów sportowych. Obok czołowych zawodników, takich jak Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski, Paweł i Olga Ochal, w jej skład wchodzą również młodzi lekkoatleci, triathloniści a nawet biegacze amatorzy. Tegoroczny skład zostanie znacząco wzmocniony, bowiem do zespołu dołączą m.in. medalista Mistrzostw Polski Damian Kabat, zawodowy triathlonista Mateusz Kaźmierczak, biegaczka górska Gosia Szydłowska i wielu innych.

ASICS Frontrunner Polska nie zwalnia jednak tempa i nadal rekrutuje, nie stawiając jednocześnie żadnych sportowych wymagań. Nie ma więc limitu czasu, który trzeba złamać, ilości kilometrów, które należy biegać. Priorytet to tylko pozytywne, biegowe nastawienie oraz chęć sportowego rozwoju. Jeśli lubisz kończyć każdy trening „selfie” i jesteś aktywny w mediach społecznościowych, fantastycznie!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić zgłoszenie ankietowe, dostępne na stronie grupy ASICS Frontrunner Polska.

kolaz granat caly1

Zwycięzcy, oprócz samej przynależności do grupy Frontrunner, otrzymują pełny pakiet sportowy od firmy ASICS, w którym każdy kilometr będzie przyjemniejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy!

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu, dostępne są na stronie:
http://www.konkurs.frontrunnersi.pl/

Zapraszamy również na profil ASICS Frontrunner Polska na Facebooku:
https://www.facebook.com/asicsfrontrunnerpolska/

LOGO FR

 
Nie zwlekaj ani chwili dłużej i dołącz do ASICS Frontrunner Polska!

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl