Premiera ASICS DYNAFLYTE

n dynaflyte5

Maciej Razik: 3 lata prac i 300 prototypów zaowocowały najbardziej zaawansowaną technologią amortyzacji, jaką kiedykolwiek stworzył ASICS. Technologia FlyteFoam™ to perfekcyjne połączenie lekkości i ochrony, dzięki któremu pokonasz każdy dystans. Polecisz!

Od ponad 30 lat, ASICS dostarcza doskonałe produkty, które pomagają w realizacji biegowych marzeń na całym świecie. Jako „true sport performance brand” obowiązkiem ASICS jest ciągły rozwój i poszukiwanie najlepszych rozwiązań, gwarantujących bezpieczny i efektywny trening. Czas więc pójść krok dalej i zaprezentować model, który ustala zasady na nowo. Oto najlżejszy, prawdziwie treningowy but biegowy, ASICS DynaFlyte.

 

 

n dynaflyte1

Filozofię DynaFlyte najlepiej zrozumieją biegacze, którzy chcą być konkurencyjni i stale chcą się rozwijać sportowo. Nowy model od ASICS idealnie wpisuje się w wymagania młodego biegacza, któremu dynamika towarzyszy nie tylko podczas treningu, ale również, na co dzień!

n dynaflyte2

Podeszwa środkowa w całości wykonana z FlyteFoam™

Przy okazji premiery bezkompromisowego modelu MetaRun, ASICS zaprezentował technologię FlyteFoam™. Praca inżynierów Instytutu Nauki Sportu w Kobe, zaowocowała stworzeniem podeszwy środkowej, łączącej w sobie lekkość oraz amortyzację. Dzięki zastosowaniu włókien organicznych, podeszwa FlyteFoam™ zapewnia dużo lepszą amortyzację od standardowej pianki EVA, a jednocześnie jest od niej sporo lżejsza. Nowa pianka, wykorzystywana na całej długości podeszwy, jest również odporna na odkształcanie, co sprawia, że nowy model jest świetnym partnerem nawet najdłuższych wybiegań!

n dynaflyte3


n dynaflyte lekkość

 

LEKKOŚĆ
Przełomowa podeszwa FlyteFoam™ to najlżejszy materiał amortyzujący stworzony przez ASICS, lżejszy o ponad 55% od standardowej pianki EVA.

 

 

 

n dynaflyte płynna amortyzacja

YNNA AMORTYZACJA

Za sprawą włókien organicznych, materiał, z którego wykonana jest podeszwa FlyteFoam™ płynnie wraca do swojego pierwotnego kształtu, zapewniając świetną amortyzację w trakcie nawet najdłuższych treningów.

 

 

 

 

n dynaflyte miękkie lądowanie
 MIĘKKIE LĄDOWANIE
 Technologia FlyteFoam™ to gwarancja niezrównanej amortyzacji.
 Zapomnisz o twardej nawierzchni, po której biegniesz.

 

 

 
Bezszwowa konstrukcja cholewki

 

n dynaflyte t6f3y 9690 f t altfull1 lr

Bezszwowy i świetnie oddychający mesh, doskonale oplata stopę, zapewniając komfort na każdym kilometrze biegu. Cholewka wykonana z jednego płatu materiału, pozbawiona jest zbędnych szwów, tak by chronić stopę przed podrażnieniami, niezależnie od tempa biegu.

n dynaflyte4


Pozostałe rozwiązania użyte w modelu DynaFlyte, to zakorzeniowe w ASICS technologie. O dodatkową amortyzację zadba legendarny GEL™, chroniący stopy biegaczy już od 30 lat. Trudnościeralna guma węglowa AHAR+ zapewni przyczepność niezależnie od warunków atmosferycznych i tempa, w jakim biegniesz. Za płynne i dynamiczne przetaczanie odpowiadać będzie zmodernizowany system Trusstic oraz Guidance Line. Dynamiczny charakter podkreśla 8mm drop oraz waga, 275g!

n dynaflyte t6s3y 9690 f o althalf1 lr

ASICS DynaFlyte dostępny będzie w sprzedaży w najważniejszych punktach na biegowej mapie Polski.

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl / www.facebook.com/ASICSEUROPE

Nowy model znajdziesz również dzięki #DynaFlyte