Wystartowały treningi do ORLEN
WARSAW MARATHON 2017

treningi owm 7

Maciej Razik: Przygotowania do startu w największej imprezie biegowej w Polsce ruszyły pełna parą. W ostatni weekend blisko 400 biegaczy zainaugurowało przygotowania do piątej edycji ORLEN Warsaw Marathon. Do wspólnych treningów zagrzewa partner techniczny OWM, firma ASICS!

Towarzyszące biegaczom uśmiechy skutecznie zwalczały siarczysty mróz podczas inauguracyjnych treningów przygotowujących do startu w ORLEN Warsaw Marathon. 10 miast w Polsce podczas niedzielnych spotkań zgromadziło w sumie 375 biegaczy!

Według przygotowanego przez Ambasadora ASICS – Jerzego Skarżyńskiego - planu, biegacze podczas pierwszego treningu skupili się na długim wybieganiu, dostarczając swoim organizmom obciążenia zbliżone do tych, które czekają na nich podczas ponad 42 kilometrowej przygody. Pod okiem trenerów ze Sklepu Biegacza, w każdym mieście grupy dzielone były w zależności od doświadczenia uczestników – tak, aby każdy trening był efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny.

treningi owm 4

treningi owm 5

Przypominamy, że wspólne przygotowania do ORLEN Warsaw Marathon to nie tylko idealny sposób na szlifowanie życiowej formy, ale również możliwość uzyskania kodu rabatowego, zwalniającego z opłaty za pakiet startowy – wystarczy być obecnym na 70% treningów.

 treningi owm 6

treningi owm 3

Dla uczestników treningów ASICS przygotował specjalną kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon. O szczegółach dowiecie się podczas najbliższego treningu!

 treningi owm 2

 

treningi owm 1
Więcej informacji całej inicjatywy znajdziesz TUTAJ.
 
Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:

www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB!

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl