W biegowej podróży do OWM 2017!

orlen asics 7

fot. Anna Shilonosova

Zimowa sceneria zupełnie nie przeszkadza w maratońskich przygotowaniach. Pokryte lodem ścieżki roztapiało w ubiegłą niedzielę ponad 350 śmiałków, przygotowujących się do ORLEN Warsaw Marathon wspólnie z ASICS i Sklep Biegacza. W Poznaniu oraz we Wrocławiu, uczestnicy mogli trenować wspólnie z Ambasadorami ASICS – Adamem Nowickim oraz Arkiem Gardzielewskim.

Za nami już trzeci trening przygotowujący do ORLEN Warsaw Marathon 2017. Narodowe Święto Biegania, to dla biegaczy z całego kraju jedna z najważniejszych imprez w sportowym kalendarzu. Nie dziwi więc doskonała frekwencja. Na każdym z treningów z białą aurą i minusową temperaturą zmaga się ponad 350 biegaczy z 10 miast w Polsce.


 orlen asics 6
fot. Anna Shilonosova

Niedzielny trening szczególnie interesująco przebiegał w Poznaniu oraz we Wrocławiu, gdzie biegacze ćwiczyli, nie tylko pod okiem doświadczonych trenerów ze Sklepu Biegacza, ale również w obecności Ambasadorów ASICS. Poznań odwiedził Adam Nowicki, z kolei we Wrocławiu swoim doświadczeniem częstował Arek Gardzielewski.
 orlen asics 3
fot. Anna Shilonosova

orlen asics 1
Przypominamy, że wspólne przygotowania do ORLEN Warsaw Marathon to nie tylko idealny sposób na szlifowanie życiowej formy, ale również możliwość uzyskania kodu rabatowego, zwalniającego z opłaty za pakiet startowy – wystarczy być obecnym na 70% treningów.

orlen asics 2
fot. Anna Shilonosova

Dla uczestników treningów, ASICS przygotował specjalną kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon. To świetna okazja do tego, by wspomnienia o treningach zamieszkały w naszej biegowej szafie!

 orlen asics 4

orlen asics 5
fot. Anna Shilonosova

Dodatkowo, w już w najbliższą sobotę zapraszamy biegaczy do udziału w bezpłatnych badaniach ASICS Foot ID, które odbędą się w Sklepie Biegacza Powiśle, Wybrzeże Kościuszkowskie 45A. Zapisy dostępne są TUTAJ.

Więcej informacji na temat treningów przygotowujących do ORLEN Warsaw Marathon 2017 znajdziesz TUTAJ.

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB!

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl