ASICS FlyteFoam Trio

noosa ff gel ds trainer 22


Maciej Razik: Czasem nie liczy się prędkość z jaką biegniesz, ani czas, który osiągasz na kolejnych kilometrach. Gdy widzisz świat, szybko przemykający Ci przed oczami, czujesz wiatr we włosach i lekkość na stopach – wtedy wiesz, co to prędkość. Odkryj ją na nowo i wbiegnij na wyższy poziom z kolekcją ASICS FlyteFoam™ Trio.

ASICS prezentuje modele FlyteFoam™ Trio: NOOSA FF™, GEL-DS TRAINER™ 22 oraz DynaFlyte™, które na nowo interpretują biegową szybkość. Technologia podeszwy środkowej FlyteFoam™ dociera do szerszego grona biegaczy, niezależnie od rodzaju stopy, czy też biegowych preferencji.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, oferując wielokrotnie nagradzaną technologię FlyteFoam™ w tak wielu modelach naszych butów. W naszych produktach, skupiamy się na tym, by dostarczać sportowcom najlepsze narzędzia i rozwiązania, które pomogą zmaksymalizować ich potencjał”, stwierdził Paul Miles, Senior General Manager w ASICS.


Prędkość dla każdego, dzięki FlyteFoam™

Linia FlyteFoam™ Trio to produkty łączące w sobie dwie, technologiczne, na pozór odmienne cechy: lekkość i amortyzację. Za sprawą innowacyjnej pianki w podeszwie środkowej, FlyteFoam™, inżynierom z ASICS udało się stworzyć materiał, który gwarantuje świetną amortyzację i wysoką retencję materiału, nawet przy bardzo długich wybieganiach, a jednocześnie zaskakuje swoją lekkością. W zależności od biegowego doświadczenia, preferencji lub typu Twojej stopy, innowacyjną piankę FlyteFoam™ odkryć możesz w trzech modelach:

DynaFlyte™: odświeżony kolorystycznie model, który w szerszej perspektywie zaprezentował możliwości FlyteFoam™. Idealne połączenie efektywnej amortyzacji wspomaganej niezawodnym GEL™ oraz żywej dynamiki, ukrytej w 8mm dropie. Bezszwowa cholewka to gwarancja komfortu w trakcie biegu. Ważąca 265g, szybka, treningowa propozycja na co dzień.

asics flytefoam dynaflyte detail rgb

asics flytefoam dynaflyte heel rgb


NOOSA FF™: Ewolucja znanego modelu, w zupełnie nowej formie. Świetna amortyzacja kryje się w 255g i 10mm dropie. Cechy triathlonowe? Doskonale odprowadzająca wodę cholewka, silikonowe wstawki na języku i zapiętku oraz podeszwa Wet Grip Rubber, która zapewnia pewny krok nawet na mokrej nawierzchni. Nowy partner dynamicznych, bardzo długich wybiegań.

asics flytefoam noosa detail rgb

asics flytefoam noosa heel rgb


GEL-DS TRAINER™ 22: Jeden z najbardziej bezkompromisowych modeli startowych w stajni ASICS. Wypełnienie podeszwy środkowej pianką FlyteFoam™ nadaje jeszcze bardziej agresywnego charakteru, mimo 10mm dropu. Bieżnik PU Duosole wgryza się w asfalt, kibicując Twojej nowej życiówce. Lekka i bezszwowa cholewka to idealny patent w prawdziwym bucie startowym. 225g radości.

asics flytefoam gel ds trainer detail rgb

asics flytefoam gel ds trainer heel rgb


Cała kolekcja FlyteFoam™ Trio będzie dostępna w sprzedaży od 1 marca.

noosa ff gel ds trainer 22

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl oraz na FB.

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl