Do wybranych modeli butów ASICS torba gratis

asics kampania

Maciej Razik: Przygotuj się do sezonu biegowego razem z ASICS oraz SKLEPBIEGOWY.com i Sklep Biegacza. Przy zakupie flagowych modeli butów ASICS odbierz funkcjonalną torbę sportową gratis!

Wraz z nadejściem wiosny, warto odświeżyć swoją sportową garderobę. ASICS we współpracy ze SKLEPBIEGOWY.com oraz Sklepem Biegacza przygotował dla biegaczy sportową niespodziankę – przy zakupie flagowych modeli japońskiego producenta, w gratisie otrzymujemy torbę sportową.

Klasyczna torba ASICS TRAINING ESSENTIALS GYMBAG, to połączenie funkcjonalności oraz designu. Torba charakteryzuje się miękką budową i elastycznym kształtem. Główna komora o pojemności ok. 31 litrów pozwala na spakowanie niezbędnych rzeczy na trening. Całość świetnie sprawdzi się również, jako bagaż podręczny. Zewnętrzna kieszeń zapinana na zamek pozwala na przechowywanie drobiazgów, a boczne uchwyty oraz długi pas to świetne, funkcjonalne dodatki.

asis torba

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie szczegóły oraz regulamin promocji znajduje się na stronach:

www.sklepbiegowy.com
www.sklepbiegacza.pl


Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:
www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB!

www.asics.pl

www.maratonczyk.pl